ЦЕХ кузовного ремонту

Ремонт кузова без спец. обладнання — це складно і дорого. Без досвіду — неможливо якісно і акуратно виконати дану роботу навіть з докладним відеогайдом.

Представляємо центр кузовного ремонту «Бортничі» в Киеві.

У нас сучасна виробнича база. Є все для ремонту кузова і кузовних елементів автомобіля.

Фахівці автоцентру регулярно проходять атестацію, відвідують навчальні інтенсиви по впровадженню нових ефективних технологій ремонту кузова легкових автомобілів.

Завдяки цьому нас атестували відомі страхові компанії і як перевірених рекомендують своїм клієнтам.

Центр кузовного ремонта Киев

Оцінка ремонту після ДТП по Фото

Хочете дізнатися вартість ремонту? Залиште Ваші контактні дані та прикріпіть фото ..

Нажмите или перетащите файл в эту область для загрузки.

Видалення вм'ятин

Тонка робота по усуненню вм'ятин
Беспокрасочное удаление вмятин​ в Киеве

Коли на місці вм’ятини не пошкоджене лакофарбове покриття, ми оцінюємо глибину і характер пошкоджень. Якщо є можливість, акуратно усуваємо вм’ятини швидко і «без слідів», зі збереженням заводського ЛФП.

В ситуації коли глибина вм’ятин не дозволяє видалити їх без фарбування, або утворилися відколи, ми ідеально вирівнюємо поверхню і передаємо автомобіль в цех Виготовки і фарбування.

Якщо деталі кузова постраждали на стільки сильно, що їх відновлення не можливе або обійдеться дорожче нових — ми рекомендуємо замінювати ті що не підлягають ремонту на нові.
Виробляємо підготовку, забарвлення в тон кузова і встановлюємо нові запчастини замість зіпсованих елементів.

У нас є власний склад кузовних деталей, а якщо чогось немає — ми замовимо у офіційних постачальників за вигідною для Вас ціною.

Замінюємо дефектні деталі на нові

Заміна деталей кузова

Замена кузовных деталей

Ремонт деталей кузова

Відновлення пошкоджених частин
Ремонт деталей кузова

У випадках коли вм’ятини можна виправити, ми ремонтуємо пошкодження на капоті, дверях, порогах або крилах. Проводиться демонтаж, рихтування, обробка грунтами і праймерами, шпаклівка і виготовка. Після цього деталь потрапляє в фарбувальну камеру.
Коли елемент пофарбований в основний колір автомобіля і пройшов стадію сушки, ми проводимо полірування поверхні, доводячи відремонтовану деталь до ідеалу.

Так само ми паяємо і відновлюємо пошкоджені пластикові елементи: бампери і накладки.

Складні пошкодження, неможливо усунути без капітального рихтування. Якщо пошкоджено не тільки деталі кузова, але і місця їх кріплення, ми проводимо рихтувально-відновлювальні процедури.

Досвідчені рихтовщики нашого центру надають елементу «первинний» вигляд і правильну «геометрію», відновлюють кронштейни і кріплення.
Найчастіше повному рихтуванню підлягають двері, капот, пороги, двері багажника і крила..

Робимо криве рівним

Рихтування авто в Києві

Зварювання кузова

Створюємо відсутні елементи

Зварка кузова застосовується у випадках якщо не можливо відновити автомобіль класичними методами.

Якщо з’явилися осередки наскрізної корозії або частина елемента згнила — рихтування або шпаклювання не варіант. У таких випадках ми проводимо зварювальні роботи, видаляємо непридатну частину і вварюємо новий міцний метал.

Сварка авто дозволяє замінювати цілі вузли, замінювати пороги і арки, обрізати старі і приварити нові лонжерони чи стійки. А в деяких випадках навіть замінити пом’ятий дах на абсолютно новий та рівний.

Якщо Ваш автомобіль вимагає зварювальних робіт — звертайтеся, проконсультуємо і усунемо всі проблемні місця.